Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Wierzbięcice
kierunek:
Piątkowska
9
14
G
59
G
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
55
G
23
12
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rynek Wildecki, Poznań Główny