Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Słowackiego / Nowogrodzka
kierunek:
Os. Zamłynie
6
04
43
7
15
55
8
35
9
15
55
10
35
11
15
55
12
35
13
15
55
14
35
15
15
55
16
35
17
15
55
18
35
19
15
55
20
35
21
14
22
02
30
B
B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Dw. Główny PKP/Poniatowskiego)