Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Książenice Kościół
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
00
6
57
7
57
S
8
57
9
10
17
11
37
12
57
13
27
e
14
57
PB
15
27
e
16
27
e
17
27
e
18
05
19
20
05
21
22
04
PB
23
04
PB
S - kurs w dni nauki szkolnej
P - kurs do przystanku Plac Wolności
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
e - nie kursuje w okresie ferii letnich