Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
R-K Śródmieście Piasta
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
17
6
7
15
8
15
S
9
15
10
35
11
55
12
13
15
45
e
14
15
15
PB
45
e
16
45
e
17
45
e
18
22
19
20
22
21
22
20
PB
23
20
PB
S - kurs w dni nauki szkolnej
P - kurs do przystanku Plac Wolności
B - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
e - nie kursuje w okresie ferii letnich