Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
41
R-K Rybnicka Kuźnia Chłodnie I
kierunek:
R-K Chwałowice Pętla
7
18
S
8
14
S
9
10
44
11
12
34
13
44
14
44
15
44
e
16
17
24
18
52
19
20
12
AP
S - kurs w dni nauki szkolnej
e - nie kursuje w okresie wakacji letnich
A - Kurs do przystanku R-K Północ Gliwicka Szpital
P - kurs do przystanku Pl. Wolności