5 | 11 |
6 | 00GD |
7 | 31 |
8 | 11BH |
9 | 16BH |
10 | 13IL |
11 | 58IL |
12 | |
13 | 01 |
14 | 26P |
15 | 26 |
16 | 21AJ |
17 | 16E |
18 | 22GD |
19 | 01E |
20 | 06AJ |
21 | 11 |
22 | 21 |
23 | 12MZ |
G - kurs do przystanku Gotartowice
A - kurs do przystanku Sąd
D - Kurs do przystanku R-K Gotartowice
B - kurs do dworca autobusowego
H - Kurs do przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
I - Kurs do przystanku Lyski Rondo
L - kurs do przystanku Lyski Rondo
P - kursuje przez Kłokocin Poligonowa
J - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Sąd
E - Kurs przez Stodoły Kaplica
M - Kurs do przystanku R-K Ligota - Ligocka Kuźnia Żorska
Z - kurs do przystanku Ligota Żorska
A - kurs do przystanku Sąd
D - Kurs do przystanku R-K Gotartowice
B - kurs do dworca autobusowego
H - Kurs do przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
I - Kurs do przystanku Lyski Rondo
L - kurs do przystanku Lyski Rondo
P - kursuje przez Kłokocin Poligonowa
J - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Sąd
E - Kurs przez Stodoły Kaplica
M - Kurs do przystanku R-K Ligota - Ligocka Kuźnia Żorska
Z - kurs do przystanku Ligota Żorska