5 | 25 |
6 | |
7 | 45 |
8 | 25BH |
9 | 30BH |
10 | 27IL |
11 | |
12 | 12IL |
13 | 15 |
14 | 40P |
15 | 40 |
16 | 35AJ |
17 | 30E |
18 | |
19 | 15E |
20 | 20AJ |
21 | 25 |
22 | 34 |
A - kurs do przystanku Sąd
B - kurs do dworca autobusowego
H - Kurs do przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
I - Kurs do przystanku Lyski Rondo
L - kurs do przystanku Lyski Rondo
P - kursuje przez Kłokocin Poligonowa
J - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Sąd
E - Kurs przez Stodoły Kaplica
B - kurs do dworca autobusowego
H - Kurs do przystanku Rybnik Dworzec Autobusowy
I - Kurs do przystanku Lyski Rondo
L - kurs do przystanku Lyski Rondo
P - kursuje przez Kłokocin Poligonowa
J - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Sąd
E - Kurs przez Stodoły Kaplica