5 | 10OP |
6 | 17AJ |
7 | 12O |
8 | 27O |
9 | 17O |
10 | |
11 | 37O |
12 | |
13 | 09OP |
14 | 27O |
15 | 27O |
16 | 22O |
17 | |
18 | 22AS |
19 | |
20 | 17O |
21 | |
22 | 27O |
23 | 19BR |
A - kurs do przystanku Sąd
B - kurs do dworca autobusowego
J - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Sąd
O - Kurs do przystanku R-K Kłokocin Pętla
P - kurs przez Kłokocin Poligonowa
R - Kurs do przystanku R-K Orzepowice Szpital Woj.
S - Kurs do przystanku R-K Maroko Nowiny Zebrzydowicka
B - kurs do dworca autobusowego
J - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Sąd
O - Kurs do przystanku R-K Kłokocin Pętla
P - kurs przez Kłokocin Poligonowa
R - Kurs do przystanku R-K Orzepowice Szpital Woj.
S - Kurs do przystanku R-K Maroko Nowiny Zebrzydowicka