5 | 41AD | |
6 | 47 | |
7 | 34 | |
8 | ||
9 | 09S | 39S |
10 | 14 | |
11 | 54 | |
12 | ||
13 | 49 | |
14 | 34 | |
15 | 44 | |
16 | 44 | |
17 | 57AD | |
18 | ||
19 | ||
20 | ||
21 | 06CB | |
22 | 36AD |
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka