5 | 46AD | |
6 | 52 | |
7 | 39 | |
8 | ||
9 | 14S | 44S |
10 | 19 | |
11 | 59 | |
12 | ||
13 | 54 | |
14 | 39 | |
15 | 49 | |
16 | 49 | |
17 | ||
18 | 02AD | |
19 | ||
20 | ||
21 | 11CB | |
22 | 41AD |
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka