5 | 16AD | |
6 | 21 | |
7 | 06 | |
8 | 41S | |
9 | 11S | 46 |
10 | ||
11 | 26 | |
12 | ||
13 | 21 | |
14 | 06 | |
15 | 16 | |
16 | 16 | |
17 | 31AD | |
18 | ||
19 | ||
20 | 41CB | |
21 | ||
22 | 11AD |
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka