5 | 07 |
6 | 12 | 42 |
7 | 12 | 42 |
8 | 12S | 45 |
9 | 15 | 45K |
10 | 15 | 45S |
11 | 15 | 45K |
12 | 15 | 45S |
13 | 15 | 45K |
14 | 15 | 45S |
15 | 15 | 45K |
16 | 15 | 45 |
17 | 15 | 42S |
18 | 12 | 42 |
19 | 12 | 42 |
20 | 12 | 55 |
21 | 12Z | 56 |
22 | 56Z |
K - kurs przez Kochanki
Z - Kurs zjazdowy, tylko do przystanku Rynek
S - kurs przez Stadnina