16 |
Powst. Warszawskich - Szarych Szeregów
kierunek:
Droga Nowowiejska - Rzeczna |
5 | 29 | 59 | |
6 | 29 | 59 | |
7 | 29 | 59 | |
8 | 32 | ||
9 | 02 | 32 | |
10 | 02 | 32 | |
11 | 02 | 32 | |
12 | 02 | 32 | |
13 | 02 | 32 | |
14 | 02 | 32 | |
15 | 02 | 32 | |
16 | 02 | 32 | |
17 | 02 | 29 | 59 |
18 | 29 | 59 | |
19 | 29 | ||
20 | 26 | ||
21 | 26 | ||
22 | 26Z |
Z - kurs zjazdowy, do przystanku Rynek