Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Plac Daszyńskiego
kierunek:
Czerniewice
4
47
5
39
6
39
7
42
8
49
9
46
10
46
11
51
12
46
13
46
14
46
15
46
16
46
17
54
18
46
a
19
45
d
20
45
d
21
38
d
22
38
d
a - nie kursuje 24.12
d - nie kursuje 24.12 i 31.12