Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
132
Sandomierska
kierunek:
Dworzec Główny
5
44
C
6
14
C
51
7
21
C
51
8
21
54
9
11
C
48
10
48
C
11
48
C
12
48
13
48
14
31
C
15
10
41
16
19
52
17
18
38
18
04
53
19
51
20
49
21
47
C
_ - niskopodlogowy
C - Kurs do przystanku Wały Piastowskie