Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
132
Pruszcz Gdański Obrońców Wybrzeża
kierunek:
Dworzec Główny
5
16
C
46
C
6
11
37
C
7
07
37
8
15
37
C
9
14
10
14
C
11
14
C
12
14
13
14
57
C
14
32
15
02
38
16
11
41
17
02
29
18
21
19
19
20
19
21
19
C
_ - niskopodlogowy
C - Kurs do przystanku Wały Piastowskie