Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
149
Czarny Dwór
kierunek:
Wrzeszcz PKP
6
41
7
11
43
8
13
43
9
13
10
12
11
12
12
12
13
12
14
12
44
15
15
53
16
33
17
13
53
18
29
19
02
56
20
50
21
45
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku al. Płażyńskiego