Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
166
Sztutowska
kierunek:
Wały Piastowskie
4
29
A
5
15
A
25
45
55
6
19
38
48
7
07
37
57
A
8
9
10
11
12
13
05
25
14
05
15
A
30
15
15
30
16
10
A
30
A
17
18
19
20
21
22
05
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny