Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
173
Górnicza [Rumia]
kierunek:
Plac Kaszubski
4
45
5
19
54
6
30
7
00
34
8
22
9
02
10
02
11
02
12
02
13
01
14
01
15
01
16
01
17
07
56
18
55
19
56
20
57
21
22
48
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Gdynia Dworzec Gł. PKP