Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Wieżycka
kierunek:
Osowa PKP
0
38
1
38
A
2
34
3
34
B
4
04
B
34
B
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
38
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Oliwa PKP
B - Kurs do przystanku Grudziądzka