4 | 40 | |
5 | 01C | 40D |
6 | 13C | 34D |
7 | 13B | |
8 | 04fA | 56A |
9 | 51B | |
10 | 56A | |
11 | 46B | |
12 | 18 | |
13 | 08 | 46A |
14 | 16B | 54 |
15 | 36B | |
16 | 21 | |
17 | 35B | |
18 | 24 | |
19 | 41A | |
20 | 56 | |
21 | ||
22 | 14 | |
23 | 06C |
f - Nie kursuje w okresie ferii letnich, zimowych i szkolnych przerw świątecznych
C - Kurs do: Bieruń Pętla przez: Plac Nobla
D - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto przez Oświęcim Zasole
B - Kurs do: Bieruń Pętla. Nie kursuje przez: Plac Nobla
A - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto. Nie kursuje przez Bieruń Plac Nobla
C - Kurs do: Bieruń Pętla przez: Plac Nobla
D - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto przez Oświęcim Zasole
B - Kurs do: Bieruń Pętla. Nie kursuje przez: Plac Nobla
A - Kurs do Oświęcim Dąbrowskiego Miasto. Nie kursuje przez Bieruń Plac Nobla