Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Mickiewicza -Plac Tuwima
kierunek:
Glinik Stary Przez Mando
4
34
5
02
34
54
a
6
04
34
7
01
24
44
8
09
d
44
54
9
29
54
10
14
a
29
54
11
29
54
12
29
54
13
29
54
14
34
15
04
34
49
a
16
04
44
17
04
34
18
04
34
19
04
d
34
20
04
d
40
21
04
d
34
22
37
55
d
d - kurs do Dworca Głównego PKP
a - kurs przedłużony do Andrzejówki