5 | 57t |
6 | 18m |
7 | 32dt |
8 | 07t |
9 |
10 |
11 |
12 | 52t |
13 | 17t | 57t |
14 | 06pm | 27t | 57t |
15 | 12t | 27t |
16 | 01m | 27t |
17 |
18 |
19 | 02t |
20 | 08t |
21 |
22 | 05t | 19dm |
d - kurs do Dworca Głównego PKP
p - kurs tylko do Śródmieścia
t - kurs przez ul.Uczniowską (Toyota)
m - kurs przez ul.Uczniowską (Mando)