Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Aleja Podwale -Hetmańska
kierunek:
Sobięcin Przez Mando
4
50
5
20
6
05
41
7
04
38
8
05
35
55
9
35
10
05
35
11
05
35
12
05
35
13
05
35
14
08
42
15
05
21
s
35
57
16
39
17
05
35
18
05
35
19
06
37
20
06
28
q
21
06
53
22
37
23
31
q - kurs do Aqua Zdroju
s - kurs tylko do Szczawna-Zdroju (ul.Solicka)