Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Aleja Podwale -Forteczna
kierunek:
Sobięcin Przez Mando
4
44
5
14
59
6
35
58
7
32
59
8
29
49
9
29
59
10
29
59
11
29
59
12
29
59
13
29
14
02
36
59
15
15
s
29
51
16
33
59
17
29
59
18
29
19
00
31
20
00
22
q
21
00
47
22
31
23
27
q - kurs do Aqua Zdroju
s - kurs tylko do Szczawna-Zdroju (ul.Solicka)