Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Wyszyńskiego - Wrocławska (Na Żądanie)
kierunek:
Podzamcze Przez Piaskową Górę - Szpital
6
30
s
38
a
7
25
s
8
29
s
9
10
03
s
11
12
s
59
s
12
13
27
s
14
21
s
40
s
15
32
s
51
s
16
43
s
17
18
40
44
a
19
20
21
22
41
23
33
a
s - kurs przez ul. Sokołowskiego
a - kurs do przystanku al.Podwale-Forteczna