4 | 47 | |||||||
5 | 06 | 26 | 42 | 54 | ||||
6 | 06 | 18 | 30 | 38 | 46 | 54 | ||
7 | 02 | 10 | 18 | 26 | 34 | 42 | 50 | 58 |
8 | 06 | 14 | 22 | 30 | 38 | 46 | 54 | |
9 | 06 | 11w | 18 | 30 | 35p | 42 | 54 | 59p |
10 | 06 | 18 | 30 | 42 | 54 | |||
11 | 06 | 18 | 30 | 42 | 54 | |||
12 | 06 | 18 | 30 | 42 | 54 | |||
13 | 06 | 18 | 30 | 42 | 54 | |||
14 | 06 | 18 | 30 | 38 | 46 | 54 | ||
15 | 02 | 10 | 18 | 26 | 34 | 42 | 50 | 58 |
16 | 06 | 14 | 22 | 30 | 38 | 46 | 54 | |
17 | 02 | 10 | 18 | 26 | 34 | 42 | 50 | 58 |
18 | 06 | 18 | 30 | 35p | 42 | 54 | ||
19 | 06 | 11w | 18 | 30 | 42 | 54 | ||
20 | 06 | 26 | 31w | 36w | 46 | |||
21 | 06 | 26 | 46 | |||||
22 | 06 | 27 | 48 | 53w | ||||
23 | 09p | 29w |
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku RONDO WASZYNGTONA i dalej do zajezdni "PRAGA"
w - kurs tylko do przystanku MŁYNARSKA i dalej do zajezdni "WOLA"
p - kurs tylko do przystanku RONDO WASZYNGTONA i dalej do zajezdni "PRAGA"
w - kurs tylko do przystanku MŁYNARSKA i dalej do zajezdni "WOLA"