0 | 06p | |||
1 | ||||
2 | ||||
3 | ||||
4 | 46 | |||
5 | 06 | 26 | 46 | |
6 | 06 | 26 | 46 | |
7 | 06 | 21 | 36 | 51 |
8 | 06 | 21 | 36 | 51 |
9 | 06 | 21 | 36 | 51 |
10 | 06 | 21 | 36 | 51 |
11 | 06 | 21 | 36 | 51 |
12 | 06 | 21 | 36 | 51 |
13 | 06 | 21 | 36 | 51 |
14 | 06 | 21 | 36 | 51 |
15 | 06 | 21 | 36 | 51 |
16 | 06 | 21 | 36 | 51 |
17 | 06 | 21 | 36 | 51 |
18 | 06 | 21 | 36s | 51s |
19 | 06s | 26s | 33p | 46s |
20 | 06s | 13w | 26s | 46s |
21 | 06s | 26s | 46z | |
22 | 06z | 26s | 46z | |
23 | 06z | 26w | 36w | 46z |
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
w - kurs do ZAJEZDNIA WOLA
z - od METRO MŁOCINY dalej kurs do zajezdni "ŻOLIBORZ"
p - kurs do KIJOWSKA i dalej do zajezdni "PRAGA"
s - kurs do krańca PIASKI, ostatni przystanek na trasie AL.REYMONTA
w - kurs do ZAJEZDNIA WOLA
z - od METRO MŁOCINY dalej kurs do zajezdni "ŻOLIBORZ"
p - kurs do KIJOWSKA i dalej do zajezdni "PRAGA"
s - kurs do krańca PIASKI, ostatni przystanek na trasie AL.REYMONTA