Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L-9
Wodociąg Płn.
kierunek:
Komornica-Szkoła
4
58
k
5
6
49
k
7
28
u
8
9
10
35
k
11
12
13
05
k
14
05
k
15
09
k
16
12
u
17
09
k
18
09
k
19
09
w
20
33
k
21
22
23
03
w
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
u - kurs do krańca KOMORNICA-SZKOŁA
w - kurs tylko do przystanku WIELISZEW-PLAŻA
k - kurs do krańca KOMORNICA-SZKOŁA