Klarysew
- Słomczyn-Szkoła
- Łyczyn
- Słomczyn-Kościół
- Jabłoniowa
- Słomczyn
- Kawęczynek II
- Kawęczynek I
- Topolowa [Kawęczynek]
- Borowina III
- Borowina II
- Borowina I
- Sue Ryder
- Zgk
- Witwickiego
- Centrum Rehabilitacji
- Os.Elsam
- Dom Rencisty Pan
- Witwickiego
- Piasta
- Park Zdrojowy
- Sobieskiego [Konstancin-Jeziorna]
- Polna [Konstancin-Jeziorna]
- Klarysew