Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
L28
Ch Stara Papiernia
kierunek:
Baniocha-Centrum
5
10
6
05
7
10
8
05
b
9
45
b
10
11
55
b
12
13
14
15
b
15
35
16
35
17
18
10
19
20
10
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
b - kurs z podjazdem do przystanków CENTRUM REHABILITACJI, OS.ELSAM, DOM RENCISTY PAN oraz z pominięciem przystanku WITWICKIEGO