0 | 11r | |
1 | 16w | |
2 | 16w | |
3 | 16w | |
4 | 16w | |
5 | ||
6 | ||
7 | ||
8 | ||
9 | ||
10 | ||
11 | ||
12 | ||
13 | ||
14 | ||
15 | ||
16 | ||
17 | ||
18 | ||
19 | ||
20 | ||
21 | ||
22 | ||
23 | 10r | 40r |
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
r - na odcinku od przystanku DOMANIEWSKA do przystanku WORONICZA obowiązuje przejazd ulicami: Wołoska - Konstruktorska - Racjonalizacji - Woronicza
w - na odcinku od przystanku DOMANIEWSKA do przystanku WORONICZA obowiązuje przejazd ulicą Wołoską z pominięciem przystanków: OS.POZYTYWNY MOKOTÓW, RACJONALIZACJI, MAKLAKIEWICZA oraz ZAJEZDNIA WORONICZA
r - na odcinku od przystanku DOMANIEWSKA do przystanku WORONICZA obowiązuje przejazd ulicami: Wołoska - Konstruktorska - Racjonalizacji - Woronicza
w - na odcinku od przystanku DOMANIEWSKA do przystanku WORONICZA obowiązuje przejazd ulicą Wołoską z pominięciem przystanków: OS.POZYTYWNY MOKOTÓW, RACJONALIZACJI, MAKLAKIEWICZA oraz ZAJEZDNIA WORONICZA