Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
11
Wieniec Zalesie-ul.Zdrojowa
kierunek:
Wieniec Zdrój (Brzozowa)
6
46
AS
7
49
A
8
9
10
11
12
13
30
A
14
35
A
15
50
AS
16
17
18
19
20
21
22
47
A
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Brześć Kuj.-ul.Kolejowa PKS
S - kursuje w okresie szkolnym