Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
11
Wieniec-ul.Szkolna
kierunek:
Wieniec Zdrój (Brzozowa)
6
50
AS
7
53
A
8
9
10
11
12
13
34
A
14
39
A
15
54
AS
16
17
18
19
20
21
22
51
A
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Brześć Kuj.-ul.Kolejowa PKS
S - kursuje w okresie szkolnym