Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
11
Brześć Kuj.-ul.Radziejowska
kierunek:
Wieniec Zdrój (Brzozowa)
7
04
AS
8
07
A
9
10
11
12
13
48
A
14
53
A
15
16
08
AS
17
18
19
20
21
22
23
03
A
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
A - Kurs do przystanku Brześć Kuj.-ul.Kolejowa PKS
S - kursuje w okresie szkolnym