Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Pchli Targ
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
5
38
BP
6
03
BP
44
BP
7
04
BP
8
36
BP
9
10
11
12
13
36
BP
14
06
BP
15
07
BP
16
17
18
12
BP
19
20
21
29
BP
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
B - Kurs do przystanku Przemysłowa (Pętla)
P - kurs do: Przemysłowa