Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Cmentarna
kierunek:
Ostrowska(Pętla)
8
26
BP
9
01
26
10
01
26
11
01
26
12
01
26
13
01
26
BP
56
BP
14
27
57
BP
15
27
57
16
27
56
17
26
18
02
BP
26
19
22
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
B - Kurs do przystanku Przemysłowa (Pętla)
P - kurs do: Przemysłowa