5 | 16 | 32BW |
6 | 02 | 32CK |
7 | 07 | 37CK |
8 | 07 | 37 |
9 | 05 | 35 |
10 | 05 | 35 |
11 | 06CK | 36 |
12 | 06 | 36CK |
13 | 06 | 36CK |
14 | 07 | 38CK |
15 | 08 | 38CK |
16 | 08 | 37CK |
17 | 12 | 42CK |
18 | 42CK | |
19 | 41 | |
20 | 41CK | |
21 | 41 |
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K
B - Kurs do przystanku Nowawieś(Instal Projekt)
W - kurs do: Nowa Wieś (Instal Projekt)
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K
B - Kurs do przystanku Nowawieś(Instal Projekt)
W - kurs do: Nowa Wieś (Instal Projekt)