5 | 20 | 36BW |
6 | 06 | 36CK |
7 | 11 | 41CK |
8 | 11 | 43 |
9 | 11 | 41 |
10 | 11 | 41 |
11 | 12CK | 42 |
12 | 12 | 42CK |
13 | 12 | 42CK |
14 | 14 | 45CK |
15 | 15 | 45CK |
16 | 15 | 43CK |
17 | 18 | 48CK |
18 | 48CK | |
19 | 46 | |
20 | 46CK | |
21 | 46 |
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K
B - Kurs do przystanku Nowawieś(Instal Projekt)
W - kurs do: Nowa Wieś (Instal Projekt)
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K
B - Kurs do przystanku Nowawieś(Instal Projekt)
W - kurs do: Nowa Wieś (Instal Projekt)