Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Kruszyn.
kierunek:
Dębowa(Pętla)
6
45
CK
7
50
CK
8
9
10
11
21
CK
12
51
CK
13
51
CK
14
54
CK
15
54
CK
16
52
CK
17
57
CK
18
57
CK
19
20
54
CK
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K