Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Kruszynek.
kierunek:
Dębowa(Pętla)
6
46
CK
7
51
CK
8
9
10
11
22
CK
12
52
CK
13
52
CK
14
55
CK
15
55
CK
16
53
CK
17
58
CK
18
58
CK
19
20
55
CK
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
C - Kurs do przystanku Świętosław(Pętla)
K - kurs do: Świętosław (pętla), jako linia 13K