Wstecz
Rozklad
Dodaj do ulubionych
Poniedziałek
Wtorek
Czwartek
Piątek
20
Centrum Kultury Browar B
kierunek:
Gąbinek(Pętla)
13
35
SBK
14
15
13
SBK
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe
S - kursuje w okresie szkolnym jako linia 20S
B - Kurs do przystanku Krzywa Góra(Pętla)
K - kurs do: Krzywa Góra (pętla)